شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

   

معرفی شرکت

شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت در سال ۱۳۷۷در تهران به ثبت رسیده است و از ابتدای همین سال ،فعالیت اقتصادی و تجاری خود را به لطف خداوند متعال آغاز نموده. در حال حاضر با پشت سر گذاشتن 20 سال سابقه کاری درخشان در عرصه های مختلف تجارت و بازارهای اقتصادی داخلی و خارجی همواره با هدف بهبود شرایط و فضای کسب و کار داخلی و انجام تجارت خارجی موفق، با شعار مشتری مداری توانسته با عنایت خداوند متعال، ضمن افزودن به مشتریان خود در موفقیت و تلاش آنان سهیم گردد و رضایت آنان را جلب نماید .این شرکت دارای دفتر مرکزی در  “تهران ”  و  دفاتر تجاری در کشورهای چین شهر”گوانجو” و بلژیک شهر“گنت” به مدیریت جناب  آقای محمود اشتری می باشد که دارای تجارب  زیادی درامور تجارت خارجی ، گمرکات و بازرگانی می باشد.



هدف اصلی شرکت در صادرات

هدف اصلی شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت ارائه کلیه خدمات بازرگانی و نیز صادرات محصولات با کیفیت ایرانی به خصوص پسته ، انواع میوه تازه ، میوه خشک و مواد غذایی به کشورهای حاشیه خلیج فارس ،آسیای میانه و آفریقا است ، خرید و ارسال کالااز چین به کشورهای دیگر  و وارد کردن انواع کالاهای بازرگانی برای مشتریان خود از کشورهای چین ، آلمان، فرانسه و آمریکا و امارات متحده عربی نیز از جمله اموری است که به آن میپردازیم .

سوابق بازرگانی و تجاری


شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت با بیش از 20 سال سابقه در زمینه خدمات بازرگانی داخلی و خارجی و خرید کالا از چین ، دارای گواهی اخذ ارزش افزوده ، کد اقتصادی ، کارت بازرگانی و نیز انواع حساب های بانکی فعال در داخل و خارج از کشور بوده و با در اختیار داشتن قرارداد های منعقده با صرافی های مجاز نوع دوم و اول بانک مرکزی در پاسخگویی هر چه بهتر به شما عزیزان می کوشد.

امکانات داخلی کشور


شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت با داشتن دفاتر بازرگانی در تهران – بندرعباس و نیز پرسنل مستقردر گمرگ بوشهر و فرودگاه امام جهت ترخیص انواع کالاهای تجاری و نیزبا در اختیار داشتن مترجم عربی و انگلیسی مستقر در تهران و با توجه به نزدیک بودن به  بازار تهران و میدان فردوسی که محل اصلی صرافی ها می باشد و نیز استقرار این شرکت در یکی از معروفترین برج های تجاری و اداری مرکز شهر و قابلیت دسترسی آسان  به ایستگاه مترو دروازه دولت و اتوبوس های سریع السیر و نیز به دلیل بهره مندی از مزایای نزدیکی به مرکز اصلی و قطب اداری خیابان طالقانی و شهید بهشتی این قابلیت را دارد که محیطی مناسب برای برگزاری ملاقاتها و انعقاد قرادادهای بازرگانی و تجاری و نیز ارائه کلیه خدمات تجاری ومشاوره ای باشد.

امکانات خارجی


شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت دارای دفاتر تجاری در کشور چین شهر گوانجو و نیز کشور بلژیک شهر گنت می باشد ، همچنین با در اختیار داشتن پرسنل محلی چه در چین و چه در اروپا آماده ارائه خدماتی از قبیل خرید ، حمل و ترخیص کالا از گمرکات چین و اروپا بخصوص بندر مهم آنتورپ در شهر  ساحلی آنتیورپن بوده است.با در اختیار داشتن حسابهای متعدد در بانکهای چین و اروپا مشکل نقل و انتقال ارز حاصل از صادرات کالا و  انتقال آن  به  حساب فروشندگان خارجی به سهولت حل و  فصل شده است.با در اختیار داشتن کارتهای بانکی از قبیل Visa وMaster کارت ، این شرکت میتواندجهت پرداخت حواله های سقف پائین نیز از این امکانات برای تجار و بازرگانان و مشتریان عزیز خود استفاده نماید . و در ضمن با عنایت  به اینکه ما دارای شرکت ثبت شده رسمی در کشور HONG KONG  به نام تجاری MELINA  می باشیم ، هر گونه خدمات مجاز بازرگانی با  کشور چین را به مشتریان خود در اسرع وقت ارائه می دهیم.



برخی از سوابق و فعالیت های اقتصادی شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت عبارتند از:


عضویت در اتاق بازرگانی ایران و چین.
عضویت در اتاق بازرگانی ایران و استرالیا.
عضو اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی و ماشین آلات تهران.
نماینده انحصاری شرکت AXXICON هلند در ایران -عراق-امارات و تاجیکستان که تخصص آن تولید قطعات صنایع متالوژی و پتروشیمی و قالب های فوق دقیق صنعتی می باشد.
تامین کننده شرکت فولاد خوزستان.
تامین کننده سایت خدمات الکترونیکی دولت (ستاد ایران)
عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران.
عضویت در انجمن مدیریت سبز ایران.
عضویت در انجمن مدیریت سبز اروپا.
دبیر کمسیون گمرک حمل و نقل خانه اقتصاد ایران.
صادرکننده فرش محتشم کاشان.

 
راهنمای تجارت و سرمایه گذاری در مناطق ۷ گانه آزاد تجاری ایران


با عنایت به تاکید دولت تدبیر و امید بر بهبود فضای کسب و کار و توجه ویژه ی ریاست محترم جمهور  به مناطق آزاد تجاری و موقعیت جغرافیایی ممتازشان و قرارگیری ایران در منطقه خاورمیانه در مجاورت کشورهای حوزه خلیج فارس ، کشورهای C.I.S و روسیه و همچنین دسترسی به 16 کشور همسایه ی خود از طریق مسیرهای آبی،ریلی ،جاده ای و هوایی ، وجود مناطق  آزاد تجاری که عمدتا در  مرزهای آبی و خاکی ایران قرار دارند همواره بهترین مکان برای سرمایه گذاری بوده و با عنایت به اینکه قوانین و مقررات وضع شده در آن مناطق بسیار اسان و در عین حال به نفع سرمایه گذار و تولیدکننده تنظیم گردیده است، به نحوی است که می توان  یکی از ممتازترین نوع سرمایه گذاری های خارجی در ایران را ،سرمایه گذاری در منطق آزاد تجاری نام برد .
معافیت های مالیاتی و اهرمهای پرتوان تشویقی جهت سرمایه گذاری و تولید دراین مناطق نیز موجب جذب هرچه بیشتر تجار و سرمایه گذاران گردیده.
 در عین حال با توجه به وجود لینک های مناطق آزاد در این صحفه ضمن مراجعه به لینک های هر منطقه می توانید صرف نظر از شرایط کلی سرمایه گذاری که در این مناطق بصورت یکسان هستند ، از سایر مزایای خاص که برای هر منطقه با توجه به اقلیم و موقعیت مکانی آن منطقه در نظر گرفته شده است بصورت مستقیم و یا غیرمستقیم مطلع شوید .
برای اخذ اطلاعات بیشتر و راهنمایی های فنی و نیز توضیح شرایط با شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت تماس حاصل کرده  و از توضیحات به روز کارشناسان مستقر در این مرکز جهت سرمایه گذاری و ثروت آفرینی بیشتر بهره مند گردید.

کشورهای همسایه ایران : جمهوری آذربایجان – ارمنستان – ترکیه – عمان- امارات متحده عربی – پاکستان – افغانستان – ترکمنستان – روسیه –  نخجوان –  قطر-ازبکستان– قزاقستان -عراق-کویت-عربستان.

مناطق ۷ گانه عبارتند از : ۱-کیش ۲-قشم ۳- چابهار ۴- ارس ۵- انزلی ۶- اروند ۷- ماکو.

ضمن مراجعه به (شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی و ویژه اقتصادی  www.freezones.ir می توانید با توجه به چهار زبانه بودن سایت های مناطق آزاد اطلاعات مورد نیاز خود را به یکی از چهار زبان عربی – انگلیسی - روسی و یا فارسی در کلیه ۷ منطقه مربوطه بصورت کامل اخذ نمائید .

و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان و متخصیص مستقر در این شرکت جهت تجارت با ایران و یا بازرگانی و سرمایه گذاری در مناطق آزاد و تجاری ایران با ما تماس حاصل نمائید .

۱– منطقه آزاد اروند  www.arvandfreezone.com

۲- منطقه آزاد قشم  www.qeshm.ir

۳- منطقه آزاد چابهار  www.cfzo.ir

۴- منطقه آزاد ارس www.arasfz.ir 

۵- منطقه آزاد انزلی  www.anzalifz.ir

۶- منطقه آزاد کیش WWW.KISH.IR

۷- منطقه آزاد ماکو www.makufz.org

 

بازرگانی داخلی



با توجه به اینکه شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت با بیش از 20 سال سابقه درخشان در کلیه فعالیتهای اقتصادی و بازرگانی ، دارای تجربیات ذی قیمتی می باشد لذا در صورت نیاز به دریافت مشاوره جهت سرمایه گذاری ، انجام  فعالیت بازرگانی و یا خرید و فروش کالاهای زیر ،می توانید با شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت تماس حاصل  نمایید و از راهنمایی کارشناسان شرکت بهرمند گردید.

۱- انواع ماشین آلات صنعتی و کشاورزی

۲- ملک صنعتی و تجاری و کارخانه

۳- انواع محصولات کشاورزی “به خصوص پسته”

۴- شرکت های بازرگانی در زمینه صادرات و واردات

۵- تجهیزات هتلی و بیمارستانی

۶- انواع لاستیک تریلی و ماشین آلات راهسازی

۷- انواع لوازم آشپزخانه

۸- انواع لامپ های LED & SMD و ماژول های LED و پروژکتور

۹- انواع ذغال بامبو

۱۰-انواع و اقسام لوازم قنادی و شیرینی پزی

۱۱-انواع بخور سرد و جکوزی پا و ماساژورهای برقی

۱۲-انواع شیرآلات ساختمانی

۱۳-انواع قطعات و ماشین آلات خودروهای سواری

۱۴-انواع قطعات خطوط تولید “به خصوص بلبرینگ”

۱۵- انواع تجهیزات کافی شاپ ها و رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی

۱۶-انواع ظروف دکوری و تزئینی و گل مصنوعی

۱۷- انواع شیر و جک های پنوماتیک و هیدرولیک

۱۸-انواع قفل هوشمند کارتی

۱۹-انواع فرش ماشینی و تابلو فرش دست بافت

۲۰-انواع تجهیزات دریانوردی و تور ماهیگیری و لوازم صیادی

 

دانلود رزومه شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

دانلود فرم درخواست سرمایه گذاری خارجی