شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

   

ماشین آلات و مواد نساجی


امروزه استفاده از ماشین آلات صنایع نساجی جزء نیازهای اولیه صنعت بافت می باشد و به همین دلیل این صنعت چه از نظر اقتصادی و چه از نظر مسئله اشتغال از اهمیت زیادی برخوردار است. اغلب كشورهای صنعتی و پیشرفته ابتدا كار خود را با صنایع نساجی شروع كردند و از این صنعت پلی ساختند تا به مرزهای با ثبات اقتصادی و صنایع دیگر دسترسی پیدا كنند. در این خصوص مثال های زیادی را می توان ذكر كرد، از جمله كشورهای بلژیک ، ایتالیا، آلمان كه امروزه به عنوان كشورهای صنعتی و پیشرفته از آنها یاد می شود و در سه دهه اخیر كشورهایی نظیر كره، ژاپن، تایوان، چین، هند، تركیه، مالزی و عمدتاً كشورهای خاور دور با توسل به صنعت نساجی توانستند از رشد قابل قبولی در اقتصادی برخوردار شوند.
در همین راستا شما عزیزان می توانید از مشاوره و خدمات بازرگانی مجموعه ما با داشتن 20 سال سابقه در زمینه  صادرات و واردات کالا جهت تامین ماشین آلات نساجی کارخانجات و مراکز تولیدی خود بهره مند گردید. این شرکت با داشتن دفتر تجاری در کشور چین شهر "گوانجو" و کشور بلژیک شهر "گنت" مفتخر است که انواع قطعات یدکی مورد نیاز ماشین های نساجی از قبیل "شونهر" آلمان "وندویل" بلژیک و ماشین آلات نو و دست دوم را در اسرع وقت برای شما خریداری و حمل و ترخیص نموده و در محل کارخانه به شما تحویل دهد.
همچنین برای خرید انواع نخ رنگ و جوت نیز می توانید از پتانسیل های خوبی که این شرکت در چین ،هند، تایوان و بنگلادش دارد برای تهیه مواد اولیه خود استفاده نمایید.