شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

   

واردات لاستیک


با توجه به اهمیت خودرو در حفظ سلامتی مسافران خودرو سپس وسیله نقلیه لذا پیشنهاد می گردد. با توجه به اقلیم شبه  گرم و خشک هوای کشور از لاستیک های چهار فصل استفاده نمایید و سایزی را که در کاتالوگ خودرو و یا ماشین آلات راهسازی و یا اتوبوس ها بعنوان سایز اصلی و دقیق معرفی شده را تهیه نمایید و ترجیحا گل های تایر بصورتی باشد که اگر هر کدام از آنها آسیب دید و مجبور شدید از نوع لاستیک دیگری استفاده کنید شکل ظاهری و بافت گل ها در تنظیم محورها و اصطحکاک به سطح جاده برای شما مشکل ساز نشود.

به همین جهت توصیه می شود به هنگام خرید و استفاده از تایر نکات زیر را همواره به یاد داشته باشید:
1. در هنگام رینگ کردن تایرها از پتک استفاده نکنید.
2. بعد از رینگ تایر با تطابق خط رینگ روی تایر و لبه رینگ مطمئن شوید که طوقه تایر در پاشنه رینگ بصورت کاملا آب بندی شده و مدور نشسته است سپس ولو و نواحی دور رینگ را به منظور عدم وجود نشتی باد کنترل نمائید.
3. تاریخ تولید: بر اساس قوانین و فاکتورهای تولید صنعت تایر عمر مفید تایر کاملا نو نیز حداکثر تا 5 سال است اگرچه تایرهای 10 ساله ساخت برندهای مشهور و مرغوب هنوز هم کار می کنند اما ضریب ایمنی آنها بسیار کمتر از حد استاندارد است و نمی توان به آنها اعتماد کرد.
4. به هیچ وجه تایری که روی دستگاه سوار می باشد را تعمیر نکنید(حرارت دادن- باد زدن و... باید در حالت خارج شده از رینگ انجام شود)
5. (حداکثر 14% بیشتر از حد مجاز) برای پایین آمدن احتمال آسیب وارده بر تایر فشار بادها افزایش و سرعت و میزان مانورها را کاهش دهید.
6. به هیچ وجه از تایرهای رادیال و بایاس بطور همزمان در یک محور استفاده نکنید.
7. باد تایرها را روزانه یا حداقل هفتگی کنترل و بر اساس نوع فعالیت تنظیم نمایید چرا که مهمترین عامل بر عمر تایر فشار بادها می باشد.
8. در نظر داشته باشید که تنها 5% وزن خودرو بر روی لاستیک است و 95% دیگر را باد درون لاستیک تحمل می کند. لذا از تیوپ لس بودن و سالم بودن لاستیک ها همواره مطمئن شوید.


شما می توانید برای خرید لاستیک مناسب جهت پروژه ها و معادن و جاده ها و مسیرهای خاص از خدمات رایگان کارشناسان این شرکت جهت ارائه محاسبه و مشاوره لازم برخوردار شوید.
هم چنین با توجه به اینکه طبق قوانین وزارت صنعت و معدن و تجارت زمانی مجاز به واردات انواع لاستیک از موتور سیکلت و دوچرخه تا انواع خودروهای سبک و سنگین و راهسازی می توانید اقدام کنید که نسبت به انجام ثبت نمایندگی رسمی طبق شرایط زیر:
1. رعایت مشخصات مندرج در گواهی فعالیت مربوطه و فقط از کشور مبدأ درج شده در گواهی مذکور.
2. ارایه کارت بازرگانی معتبر بنام دارنده گواهی فعالیت مذکور باشد.


همچنین شرکت تولید کننده و یا صاحب برند در وزارت صنعت و معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران اقدام کرده و نمایندگی خود را ثبت کرده باشید.
از آنجایی که مراحل ثبت و تهیه و تدوین مدارک ثبت نمایندگی و مکاتبات خارجی آن و مکاتبه و مراجعه به ادارات و سازمان های داخلی و خارجی را نیازمند است.
لذا مجموعه ما با داشتن تجارت و سوابق در این زمینه می تواند نسبت به ارائه خدمت مورد نظر((ثبت نمایندگی خارجی)) با بهره گیری از امکانات خارجی و داخلی خود نسبت به ثبت نمایندگی کالا و یا برند شما با وکالت از شما در اسرع وقت اقدام نماید.