شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

   

واردات انواع بلبرینگ و یاتاقان


بلبرینگ ها(( Ball bearing گونه‌ای از یاتاقان‌ها هستند که کاربرد  وسیعی در ابزارهای  مختلف مانند دیسک‌های سخت رایانه و اسکیت‌ها دارند. بلبرینگ‌ها قادر به تحمل بارهای شعاعی و محوری می باشند، معمولاً در بار  های به‌ نسبت کوچک مورد استفاده می باشد. در یک بلبرینگ بار از لایه خارجی به گوی‌ ها اعمال می‌شود و از آنجا فشار به لایه داخلی منتقل می‌گردد. با توجه به کروی ‌بودن گوی‌ها، نقطه تماسشان با لایه‌ های درونی و بیرونی بسیار کوچک خواهد بود، در نتیجه می‌توانند بسیار نرم حرکت کنند؛ از سوی دیگر با توجه به کوچک بودن محل تماس، اگر فشار بیش از حدی به گوی‌ها وارد شود می‌تواند موجب تغییرشکل یا خردشدن آن‌ ها گردد، در اینگونه موارد می‌توان از یاتاقان‌های "غلطکی" یا یاتاقان‌های  "غلطکی مخروطی‌ شکل" استفاده کرد.
گونه خاصی از بلبرینگ‌ ها، بلبرینگ‌های "محوری" نام دارند که برای سرعت‌های پایین در نظر گرفته شده‌اند و نمی‌توانند بارهای  محوری شدید را تحمل کنند.از نمونه‌ های کاربردی آن‌ ها می‌توان به کار بردشان در میزهای گردان اشاره کرد. کلمه بلبرینگ از دو بخش "ball" به معنای "گوی" و "bearing" به معنای "تحمل‌کردن" تشکیل شده‌است. اساس کار بلبرینگ‌ها بر این است که مانع کشیده‌ شدن سطوح روی یکدیگر شده و سطح تماس را کاهش می‌دهند، در نتیجه اصطکاک بین سطوح به شدت کاهش می‌یابد.
بلبرینگ ها در بسیاری از صنایع  و خطوط تولید مورد استفاده قرار می گیرند. که  از این قبیل می توان به صنعت تولید کاغذ و مقوا اشاره کرد . این شرکت مفتخر است که با بیش از  20 سال تلاش مستمر، همواره در جهت تامین انواع بلبرینگ، رولبرینگ و یاتاقان برای کارخانجات تولید کاغذ و مقوا تلاش نموده و ضمن تامین نیاز آنها همواره مشاور خوبی جهت  خرید و واردات انواع بلبرینگ و یاتاقان از شرکت های تولید کننده اصلی باشد. لذا در  صورت نیاز  به انواع  بلبرینگ FAG, SKF,NACHI,KOYO  می توانید از این شرکت استعلام قیمت نموده و در صورت رضایت از قیمت اعلام شده،جهت دریافت سایر اطلاعات با مدیریت بازرگانی تماس حاصل فرمایید.