شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

   

خرید از چین


برای خرید کالا ی مورد نظر از چین  می بایست ابتدا از طریق سایت هایی از قبیل  alibaba, made in china, baidu   نسبت به اخذ پیش فاکتور اقدام نموده و  راستی آزمایی فروشنده برای انتقال ارز و سپس دریافت نمونه و یا خرید کلی کالا با فروشنده ای که مورد تایید اتاق بازرگانی ایران وچین و اتاق صنایع چین است ، می توان از خدمات این  شرکت جهت  واردات کالا و رویت گردش کالا در چین بهره مند شد.برای اطلاع از چگونگی امر واردات و امور اداری مربوط به خرید از چین می توانید از گزینه مورد نظرتان در سایت دیدن کنید.  
در ضمن برای بازدید از سایت های نامبرده ابتدا می بایست ثبت نام نموده و یا به اصطلاح register شوید.

 

 راهنمای خرید اسباب بازی از چین

بازارهای عمده فروشی در چین
بازارهای عمده فروشی در چین گزینه‌های خوبی هستند که می‌توانید در آن‌ها مدل‌ها، اسباب‌بازی‌های الکترونیکی و عروسک‌های پولیشی را در مدل‌های متنوع پیدا کنید، اگر می‌خواهید به صورت عمده خرید کنید. در این بازارها اجناس قلابی زیاد است، بنابراین استانداردهای بین‌المللی را تضمین شده ندارند.

بزرگترین بازار اسباب‌بازی در چین در Yiwu قرار دارد، شهری کوچک در استان Zhejian. از دیگر بازارهای اسباب‌بازی چین می‌توان بازارهای پکن، بازار Haizhu در گوانگجو (گوانجو، Guangzhou) و بازار شهر کوچک Yangzhou در استان Jiangsu را نام برد. این بازارها مکان‌های خوبی هستند که می‌توانید در آن‌ها اسباب‌بازی‌های سنتی چینی مانند کایت‌ها و فانوس‌ها را پیدا کنید.

خرید اسباب‌بازی در چین
اسباب‌بازی در چین در هر گوشه‌ای پیدا می‌شود. به یاد داشته باشید که اگر در چین به دنبال برندهای بین‌المللی اسباب‌بازی بگردید گران‌تر خواهند بود. محبوب‌ترین‌ها در میان مجتمع‌های مختص به اسباب‌بازی این‌ها هستند:
Bao Da Xiang یک مجتمع خرید پرطرفدار برای بچه‌ها با تعداد زیادی شعبه در شانگهای و پکن
Ay Ying Xi یک مجتمع خرید دیگر در چین که از قبلی ارزان‌تر است
Toy R Us که باید انتظار داشته باشید برای یک عدد اسباب بازی 200 یوان هزینه کنید
فروشگاه‌هایی مانند Motherswork و Baby International اسباب‌بازی‌هایی با برندهای بین‌المللی مانند Hape و ELC و Skip Hop و وسایلی آموزشی و شیک دارند. Lego نیز در چین افتتاح شده است و ممکن است خیلی با فروشگاه‌هایی که در کشور خودتان وجود دارد تفاوت نداشته باشد.

خرید آنلاین اسباب بازی در چین
اگر اتفاقی دوستی در چین داشتید، با کمکش می‌توانید از فروشگاه عظیم آنلاین Taobao خرید کنید. همه چیز می‌توانید در Taobao پیدا کنید و اسباب‌بازی نیز از این قاعده مستثنی نیست. یک فروشگاه آنلاین دیگر در چین که می‌توانید برای کودکان زیر 6 سال خرید کنید Lijiababy است که نزد مادرهای چینی و مهاجران به چین خیلی محبوب است.