شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

   

تور نمایشگاهی و خرید از چین

 
برنامه نمایشگاهای گووانجو

نمایشگاه شهر گوانجو در جنوب چین هرسال دو بار برگزار می شود که شامل ۳فاز می باشد، در ماه آوریل ( معادل فروردین و اردیبهشت)  و اکتبر و نوامبر ( معادل مهر و آبان) برگذار شده که تولید کنندگان در این نمایشگاه به عرضه محصولات خود می پردازند.


       فاز اول نمایشگاه گوانجو


تاریخ میلادی: ۱۵ الی ۱۹ آوریل و ۱۰ الی ۱۵ اکتبر

تاریخ شمسی: ۲۶ الی ۳۰ فروردین و ۲۳ الی ۲۷ مهر

شامل ماشین های بزرگ و کوچک صنعتی، دوچرخه و موتورسیکلت، قطعات یدکی خودرو، لاستیک، فراورده های شیمیایی، سخت افزار، ابزارآلات، خودرو، ماشین آلات ساختمانی و جاده ای و کشاوزی، کامپیوتر و لوازم جانبی  آن و محصولات الکتریکی و لوستر و چراغ، مصالح ساختمانی و دکوراسیون و بهداشتی ساختمان، کفپوش، کاشی، کابینت، لوازم خانگی برقی و غیره.


        فاز دوم نمایشگاه گوانجوتاریخ میلادی: ۲۳الی ۲۷ آوریل و ۲۳ الی ۲۷ اکتبر

تاریخ شمسی: ۳ الی ۷ اردیبهشت و ۱ الی ۵ ابان

شامل لوازم آشپزخانه و پذیرایی، سرامیک، شیشه و بلور، هنرهای شیشه و سفال و سرامیک، مبلمان، لوازم باغبانی، باغ و باغچه، سنگ های تزئینی، صنایع دستی، لوازم حصیری، ست اتاق خواب،  لوازم آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی، ساعت، لوازم دکوری و هدیه، لوازم مخصوص جشن ها و لوازم تحریر و غیره.


       فاز سوم نمایشگاه های گوانجوتاریخ میلادی: ۱ الی ۵ می و ۳۱ اکتبر الی ۴ نوامبر

تاریخ شمسی: ۱۱ الی ۱۵ اردیبهشت و ۹ الی ۱۳ ابان

شامل  جواهرات، انواع پوشاک، آویزها  و تزئینات، محصولات خز، چرم و فول، الیاف  و مواد خام پارچه، مسنوجات خانگی و حوله، پرده، فرش، روفرشی و کناره، محصولات بومی چین، مواد خوراکی، بهداشتی و دارویی، دستگاه های پزشکی، ارتوپدی و توانبخشی، لوازم ورزشی و پرورش اندام، لوازم مسافرتی، لوازم اداری، کیف و کفش و چمدان وغیره.