شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

   

سفر به اروپا


با توجه به هماهنگی های متعدد بعمل آمده با بسیاری از خطوط هوایی دنیا برای سفر به اروپا و اخذ دعوتنامه و ویزای تجاری از مزایای این شرکت همچون: بلیط ارزان قیمت ،رزرواسیون هتل، اخذ بلیط قطار(برای مسافرتهای داخلی در کلیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا )،تنها با یک تماس بهره مند گردید.


آشنایی با بازار اروپا


می توان گفت که تجارت با اروپا تقریبا نقطه ی مقابل تجارت با چین است . بدان معنا که کالای مد نظر می بایست مستقیما از کشور تولید کننده خریداری گردد.
 در میان ۲۷ کشور اروپایی، آلمان قطب اصلی اقتصاد و صنعت بوده و جایگاه دوم و سوم به فرانسه و هلند تعلق دارد. با توجه به رکود فعلی ومشکلات بوجود آمده در بازار اروپا برای تحریم روسیه می توان کالاهای بسیار با کیفیت را باقیمتی بسیار مناسب به همراه تخفیفات ویژه از کارخانجات سایر کشورهای اروپایی به غیر از آلمان خریداری کرد. چرا که در آلمان به دلیل ثبات اقتصادی ، کارخانجات تولید کننده دچار مشکلات مالی نبوده لذا علاقه مند به ارائه امتیازات ویژه به خریداران ندارند. شما می توانید بسیاری از اقلام مورد نیاز خود را در فروشگا ههایی از قبیل  AlDI و IDEL خریداری نمایید، چرا که بعضا قیمت های ارائه شده در این فروشگاهها( به ویژه مواد غذایی و پروتئینی) بسیار ارزانتر از برخی کارخانجات تولید کننده  است،
شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت مفتخر است  که با استفاده از پرسنل مجرب  و محلی مستقر در دفتر بلژیگ شهر "گنت" کلیه خدمات بازرگانی، حمل ، ترخیص و ارسال کالا از اروپا به ایران وبالعکس و نیز از چین به اروپا و از اروپا به هر نقطه از جهان را با صرف کمترین هزینه و زمان برای شما عزیزان میسر سازد.